Seans filmu Życie Adeli

Pokaz Film Życie Adeli

film Życie Adeli

Film Życie Adeli cieszy się coraz większym uznaniem na filmowym rynku. To produkcja dobra dla osób, które lubią gatunki filmowe typu dramat. Produkcja pozwala poznać życie dwóch zakochanych w sobie kobiet, które poszukując własnej drogi do szczęścia. Główną rolę w firmie zagrała Adèle Exarchopoulos. Co ciekawe, jest to jeden z najgłośniejszych filmów festiwalu Cannes. Dlaczego warto poznać tę produkcję? O czym opowiada film?

Warto wiedzieć, że produkcja zdobyła Złotą Palmę i była nominowana do Złotego Globu. Rozgłos film uzyskał dzięki ciekawym scenom erotycznym. W filmie nie brakuje zbliżeń pomiędzy bohaterką a jej przyjaciółką. Życie Adeli - rozdział 1 i 2 to film nakręcony na podstawie komiksu. Bardzo szybko ekranizację docenili krytycy filmowi, którzy uznali film za jeden z najlepszych w 2013 roku. 

O czym opowiada ta historia? Film Życie Adeli opowiada o nietypowej historii miłosnej. Główną bohaterką jest piętnastolatka o imieniu Adela. Rozpoczęła ona naukę w liceum i przeżywa swoje pierwsze razy. Pierwszy rozczarowanie, pierwszy seks, pierwsze zauroczenie - to wszystko daje cenną lekcję życia bohaterce. Nastolatka zauważa, że związki damsko-męskie do niej nie przemawiają. Nie potrafi określić, dlaczego tak jest. Wiele zmienia się, gdy na drodze dziewczyny staje Emma. W tej roli wystąpiła Léa Seydoux.

O czym opowiada film?

Film Życie Adeli to dramat pełen zaskakujących zdarzeń i erotycznych sytuacji. Adela poznaje Emmę i od tej pory zmienia postrzeganie świata. Dziewczyna z niebieskimi włosami wprowadza Adelę w świat pełen miłości, który dotychczas był pełen tajemnic. Nastolatki odkrywają w sobie pragnienia, jakie im się nie śniły. Na oczach widzów bohaterka dojrzewa, odnajduje siebie, przeżywa wiele emocji i cały czas szuka szczęścia.

To film życiowy, który może nas nauczyć tolerancji wobec drugiego człowieka. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne pragnienia. Erotyczna produkcja bardzo szybko podbiła serca widzów w wielu krajach. Film Życie Adeli z pewnością warto obejrzeć.