Koncert Matta Duska

Matt Dusk - Koncert

Koncert Matta Duska

Matther-Aaron Dusk urodził się w 1978 roku. Jest kanadyjskim piosenkarzem, kompozytorem i muzykiem jazzowo-swingującym. Jego twórczością interesuje się wiele osób w naszym kraju. Matt Dusk na każdym kroku zaskakuje nas nowymi propozycjami. Dlaczego warto iść na koncert Matta Duska? Jak rozpoczęła się jego kariera? O czym warto wiedzieć?

Początki kariery

Matt Dusk bardzo szybko rozpoczął muzyczną karierę na rynkach światowych. W 1998 roku wygrał konkurs młodych artystów, gdzie pokonał ponad 600 uczestników. Z kolei w 2002 roku ukończył studia z dyplomem w dziedzinie muzyki. Początkowo słuchaliśmy jego czterech studyjnych albumów. W 2003 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Decca Records, a rok później wziął udział w reality show The Casino. Ogromnym uznaniem cieszy się album muzyka o nazwie Peace on Earth. Nie zapominajmy także o albumie Two Shots, który promowany był wersją autorską utworu Two Shots od Happy, One Shot of Sad. W roku 2005 Matt Dusk nagrał studyjny album Back in Town. Koncertowa wersja płyty powstała dwa lata później. Aktualnie koncert Matta Dusta przyciąga szerokie grono miłośników jego muzyki.

matt dusk

Koncert Matta Dusta

Co ciekawe, muzyk wystąpił razem z Edytą Górniak na Sopot Top of the Top Festival w 2013 roku. W tamtym czasie wyruszył także w kolejną trasę koncertową po naszym kraju. Niezwykle ważne jest to, że Matt Dust w 2014 roku odebrał status platynowej płyty w Polsce za album pt. My Funny Valentine. Ogromną sławę przyniósł piosenkarzowi wspólny album z Margaret - Just the Two of Us. W życiu prywatnym muzyk jest związany z Julitą Borko. Para mieszka w Ameryce Północnej. 

Koncert Matta Dusta przyciąga tłumy fanów muzyki w wielu krajach. W Polsce także można liczyć na koncerty tego typu. Wokalista jeszcze niejednokrotnie nas zachwyci. Jasno wskazuje, że cały czas chce rozwijać swoją karierę, tworząc coraz ciekawsze utwory. Jazzowa muzyka porywa wiele osób i od razu wpada w ucho. Matt Dust jest najlepszym przykładem na to, że z biegiem lat kariera na rynku muzycznym może się rozwijać.