O nas

Znajdź swoje miejsce!

Tixar.pl to nowa, dynamicznie rozwijająca się strona internetowa oferująca różnego rodzaju informacje o ciekawych wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby na naszym portalu znalazły się najlepsze oferty ze znanych stadionów, kin, teatrów, scen i innych miejsc kultury. Jeśli istnieje jakieś wydarzenie godne uwagi, to na pewno znajdziesz je na naszej stronie! Jeżeli często spędzasz mnóstwo czasu, próbując odnaleźć wymarzony bilet w najlepszej cenie, to Tixar.pl jest stworzone właśnie dla Ciebie. Dzięki zamieszczonym na naszym portalu informacjom możesz zaoszczędzić na szerokiej gamie wydarzeń – filmy akcji, teatry, komedie, dramaty, koncerty, festiwale, a nawet na takich usługach jak dojazd na zamiejscowy koncert. Uwielbiasz sport i dobre widowiska?- koniecznie zajrzyj na Tixar.pl a przekonasz się, że odnajdziesz tu informacje o wydarzeniach z najwyższej półki. Jesteśmy świadomi obecnych realiów ekonomicznych i chcemy wskazać, że Tixar.pl może być świetnym sposobem na mądre wydawanie pieniędzy na rozrywkę (np. : promocje na bilety last minute do teatru lub kina).

Pamiętaj, że zespół Tixar.pl tworzą ludzie, tacy jak Ty :) – sami jesteśmy łowcami różnorodnych wydarzeń więc dokładamy wszelkich starań, żeby na Tixar.pl pojawiały się najlepsze i ciekawe wydarzenia, takie, z których sami będziemy chętnie korzystać.

Jak to działa? To bardzo proste – wyszukaj ofertę wśród interesujących Cię wydarzeń, następnie kliknij przycisk „kup bilet” i automatycznie zostaniesz przekierowany do strony oferującej sprzedaż biletów na to wydarzenie. Od tej chwili możesz się cieszyć z dobrze wybranych wydarzeń kulturalnych i sportowych wraz z setkami innych użytkowników! 

 

Kontakt 

kontakt@tixar.pl

Biuro prasowe / Kontakt dla mediów
Praktycy.com
tel. kom. (0) 533 100 609
email: biuro(at)praktycy.com
www.praktycy.com